نمونه موردی و تحلیل پلان بیمارستاننمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان آتیه تهران به همراه نقشه

پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان آتیه تهران به همراه نقشه

کد محصول:H 5 

معرفی

بیمارستان آتیه با ظرفیت نهایی ۳۵۰ بیمار بستری و ۱۵ اتاق عمل در زمینی به مساحت ۴۳۰۰ متر مربع و زیربنای تقریبی ۲۴ هزار متر مربع در ۱۲ طبقه در شمال غرب تهران واقع شده است. این بیمارستان از ۱۵ بهمن سال ۱۳۷۷ با هدف ارائه خدمات مناسب و سریع در کلیه رشته های پزشکی آغاز به کار نمود. مدیران، پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان که مجموعاً خانواده آتیه نامیده می شوند، حس اصل ارتقاء مداوم کیفیت، خدمات، سرعت در پاسخ گویی به نیازها و تأمین و ارتقاء رضامندی بیماران و مراجعین را محور کار خویش قرار داده و تا به امروز در مسیر اجرای این اصول تلاش مستمر داشته اند.

موقعیت

موقعیت مکانی بیمارستان به مراجعین این فرصت را داده که ضمن دسترسی آسان به بزرگ راه های اصلی شهر تهران از هوای پاک و سالم برخوردار گردند. بیش از ۲۰۰ پزشک متخصص در رشته های گوناگون جراحی و داخلی، آزمایشگاه های پیشرفته و امکانات تصویربرداری کامل به صورت شبانه روزی در خدمت بیماران می باشند. در این بیمارستان پزشکان متخصص جراح، ارتوپد، داخلی، اطفال و بیهوشی و پزشکان عمومی به صورت ۲۴ ساعته حضور داشته و آماده ارائه خدمت هستند. بیمارستان آتیه یک مجموعه کاملاً خصوصی است که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نظارت مستمر در ارائه خدمات آن دارد و تا کنون هر ساله گواهینامه ارزشیابی درجه یک را به بیمارستان اختصاص داده است.

خانواده آتیه با اعتقاد به لزوم بهره گیری از آموزش های مداوم در همه گروه ها، از طریق دوره های آموزشی داخل و خارج از کشور نسبت به ارتقاء دانش خود در همه زمینه های خدمت رسانی تلاش مستمر دارد. مرکز کامپیوتر فعال و جامع بیمارستان آتیه ارتباط و هماهنگی بین کلیه قسمت های بیمارستان را فراهم نموده است تا سرعت و دقت امور اداری و درمانی بیماران به حد کمال نزدیک گردد.

 

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:
  • نام محصول:پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان آتیه تهران به همراه نقشه
  • فرمت فایل:پاورپوینت 
  • تعداد صفحات:121
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

———————————————————————————————————————————————-

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل بیمارستان آتیه تهران، تحلیل بیمارستان آتیه تهران، نمونه موردی بیمارستان آتیه تهران،تحلیل بیمارستان آتیه تهران،پلان بیمارستان آتیه تهران،دانلود بیمارستان آتیه تهران ،تحلیل بیمارستان آتیه تهران،برنامه فیزیکی بیمارستان آتیه تهران،ظوابط و استاندارد بیمارستان آتیه تهران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا