پاور پوینت نمونه موردی موزهپاورپوینت تحلیل موزهتحلیل پلان موزهنقد و بررسی موزهنمونه تطبیقی موزهنمونه موردی موزهنمونه موردی موزه ایرانینمونه موردی موزه خارجینمونه موردی موزه داخلینمونه موردی و تحلیل پلان موزه

نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید

پاورپوینت نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید به همراه پلان ها و تصاویر

 

کد محصول:A 3

یکی از دیدنی ترین موزه های رم، موزه ماکسی (MAXXI) است، بنایی که از نظر معماری و آثار، منحصربفرد و خاص است و گردشگران زیادی دارد. در ادامه با بررسی نمونه موردی موزه ماکسی با سایت معمار فایل همراه باشید.

موزه ملی هنر قرن بیست و یکم که به موزه ماکسی (MAXXI) معروف است در محله فلامینیو و در محل سابق پادگان نظامی ساخته شده و در مراسمی رسمی در بهار سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است. در واقع ایده ساخت این موزه سال ها قبل و در سال ۱۹۹۸ توسط وزارت فرهنگ ایتالیا پیشنهاد و برای طراحی آن مسابقه ای برگزار شد. در نهایت معماری موزه توسط نابغه معماری معاصر، «زاها حدید» طراحی شد و ساخت آن ۱۰ سال زمان برد.موضوع اصلی این موزه آفرینش های هنری معاصر است و معماری آن بر اساس رویکردی میان رشته ‌ای به هنر و تولیدات زیباشناختی دنیای پیش رو طراحی شده است.

متفاوت و منحصربفرد دارد و موزه ماکسی با طراحی خاصش در واقع همین فضای متفاوت را خلق کرده است. طراحی بنا به گونه ای است که چشم اندازهای جذابی از اطراف دارید در واقع از یک طرف دیوارهای بتونی از آثار باارزش موزه محافظت می کنند و از طرفی دیگر با بخش های شیشه های مهمان چشم اندازها می شوید.

ساختمان موزه ماکسی از مجموعه ای از قسمت های بزرگ تشکیل شده که به شکلی سیال پشت سر هم امتداد دارند و باعث حرکت بیننده در میان خود می شوند. بنایی که از بیرون به صورت حجمی بزرگ دیده می شود و به محض اینکه به داخل آن وارد می شوید تبدیل می شود به شبکه ای از سیرکولاسیون. در واقع اینکه در معماری این بنا از هندسه ی تکه تکه و پیوستگی فضایی استفاده شده نشانگر سیالیت پرآشوب زندگی امروز است.

ورودی موزه ماکسی

موزه ماکسی با ۲۷ هزار متر مربع از دو بخش کلی هنر و معماری تشکیل شده و به غیر از مجموعه هنری که آثاری به آن اضافه می شود آرشیوی از آثار معماری هم دارد. بخش معماری، اولین موزه معماری ملی در ایتالیاست و حدود ۵ هزار طراحی قرن های ۲۰ تا ۲۱، حدود ۲۵۰۰ عکس، مجسمه ها و چندین مدل از معمارهای معروف ایتالیایی را به نمایش گذاشته است، بخش هنری شامل صدها اثر از سراسر دنیا به ویژه ایتالیاست. علاوه بر سالن هایی که برای نمایش آثار در نظر گرفته شده موزه شامل آمفی تئاتر، دفاتر اداری، فروشگاه و کتابخانه هم هست.

همانطوریکه موزه معروف گوگنهایم یک اعتبار و پرستیژ به شهر بیلبائو (Bilbao) اسپانیا بخشیده است، ایتالیا در حوزه هنرهای مدرن میتواند از طریق موزه هنرهای معاصر در عرصه بین المللی تأثیر گذار باشد. بنابراین با حمایت دولت ایتالیا، تصمیم به احداث موزه MAXXI گرفته شد. نمایش آثار معاصر در عرصه معماری و هنرهای زیبا در نمایشگاههای مختلف، گالری ها و آتلیه ها با کمک مجموعه داران با هدف ترویج موزه MAXXI، موجب خواهد شد که گردشگران نیز به اندازه ایتالیایی ها بتوانند از نزدیک با هنر قرن بیست ویکم ایتالیا آشنا شوند.

 نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:60
  • حجم فایل:10 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید، نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید ، نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید ، نمونه موردی موزه ماکسی اثر زاها حدید

تحلیل پلان موزه,نمونه موردی موزه,پاور پوینت نمونه موردی موزه,نمونه تطبیقی موزه,نقد و بررسی موزه,دانلود نمونه موردی موزه,نمونه موردی موزه ایرانی,نمونه موردی موزه داخلی,دیاگرام نمونه موردی موزه خارجی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا