تحلیل پلان و نمونه موردی

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان راش شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان راش شیکاگو

کد محصول: H 25

اطلاعات پروژه بیمارستان راش شیکاگو:

  • معماران: Perkins+Will
  • مکان: مرکز پزشکی دانشگاه راش، 1653 West Congress Parkway، شیکاگو ، IL 60612،  ایالات متحده
  • مدیر عامل: James Zajac – رهبر بخش بازار
  • طراحان اصلی: رالف جانسون – مدیر طراحی شرکت گسترده; جری جانسون –
  • طراح داخلی اصلی: Perkins+Will
  • سال پروژه: 2012

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان راش شیکاگو              پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان راش شیکاگو

مرکز پزشکی دانشگاه New Hospital Tower Rush که توسط Perkins+Will طراحی شده است، بخشی از یک پروژه تحول در سراسر دانشگاه است که شامل یک ساختمان ارتوپدی، ساختار پارکینگ و سیستم های بارگیری و تحویل جدید نیز می شود. این بیمارستان 800000 فوت مربعی شامل 386 تخت بیمار همراه با امکانات تشخیصی و درمانی مانند بخش های جراحی، رادیولوژی و اورژانس است. این بیمارستان در مجاورت بزرگراه آیزنهاور (یک شریان اصلی تغذیه کننده منطقه مرکزی شیکاگو ) در شمال، خیابان اشلند در شرق و خیابان هریسون، خیابان داخلی اصلی پردیس راش، در جنوب واقع شده است.

مفهوم سازمانی شامل یک پایه هفت طبقه مستطیل شکل است که شامل امکانات تشخیصی و درمانی جدید است که در بالای آن یک برج تخت منحنی پنج طبقه قرار دارد. این پایگاه به امکانات درمانی تشخیصی موجود متصل می شود تا یک پلت فرم مداخله ای پیوسته جدید ایجاد کند . بخشی از سطح زمین این پایگاه شامل یک بخش اورژانس است که به عنوان یک مرکز پیشرفته واکنش اضطراری برای شهر شیکاگو طراحی شده است. هندسه برج تخت، دید و نور طبیعی را برای اتاق بیماران به حداکثر می رساند و در عین حال محیطی را برای مراقبت های بهداشتی کارآمد و ایمن ایجاد می کند.

انبوه و بیان معماری شمال، جنوب و شرق به شرایط مختلف اطراف پاسخ می دهد. ارتفاع شمالی ساده و در مقیاس بزرگ است، شبیه به آزادراه مجاور. ارتفاع شرقی در کنار ساختمان ارتوپدی برای ایجاد و تقویت بلوار ورودی جدید از اشلند کار می کند.

ارتفاع جنوبی، هندسه مستطیلی و منحنی برج پایه و تخت را به هم می‌پیوندد تا ساختمان را برای ارتباط با محیط بلوار ورودی کاهش دهد. تفاوت ارتفاع شمال و جنوب به سازماندهی داخلی پایگاه نیز پاسخ می دهد. ارتفاع شمالی ساده تر، پشت راهروهای ارتباطی کارکنان خانه را بیان می کند. نمای جنوبی لایه‌بندی‌تر و کوچک‌تر شامل عناصر عمومی پایه، مانند سالن‌ها و قسمت‌های انتظار است.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:
  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان راش شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 50
  • حجم فایل: 4 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

———————————————————————————————————————————————-

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان راش شیکاگو، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان راش شیکاگو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا