تحلیل پلان و نمونه موردینمونه موردی بیمارستاننمونه موردی و تحلیل پلان بیمارستان

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول

کد محصول: H 23 

اطلاعات پروژه بیمارستان سئول

  • معماران:  JUNGLIM Architecture
  • مکان:  Bundang -gu، Seongnam-si، Gyeonggi-do، کره جنوبی
  • مساحت:  57048.0 متر مربع
  • عکس ها:  JUNGLIM Architecture

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول

مردم می گویند که طراحی یک بیمارستان عمومی به محض اتمام طراحی شروع به تغییر می کند و سایر کارهای ساختمانی با تغییر طراحی به محض اتمام ساخت اولیه شروع می شود. برای حفظ رقابت پذیری آن، عوامل جدید برای بیمارستان باید همچنان از برنامه ریزی توسعه و معرفی شوند. بیمارستان دانشگاه ملی بوندانگ سئول که در سال 2003 تأسیس شد، در یک منطقه شهری با تقاضای بالا برای خدمات پزشکی و دسترسی عالی واقع شده است و دارای یک محیط طبیعی خوب در مجاورت کوه Bulgok و Tancheon است.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول

این بیمارستان با برند دانشگاه ملی سئول و تیم پزشکی برتر در مدت کوتاهی به عنوان یک بیمارستان عمومی منطقه به سرعت در حال رشد بوده است. با این حال، چنین پیشرفت سریعی باعث محدودیت رشد شد زیرا عرضه در مقایسه با افزایش سریع تقاضا کوتاه بود، به این دلیل که تخت‌ها، امکانات پزشکی و فضای پارک کافی نبود.

به منظور حل سریع چنین مشکلاتی و ورود به مرحله توسعه جدید، بیمارستان دانشگاه ملی بوندانگ سئول تصمیم به انتخاب یک پیمانکار برای ساخت و ساز مبتنی بر کلید گرفت. با شروع تابستان 2009، این پروژه در نهایت در بهار 2013 از طریق طراحی دقیق، فرآیند تغییر طرح، کار ساخت و ساز به مدت سه سال و پشتیبانی مستمر طراحی پس از انتخاب ما به عنوان معمار واجد شرایط برای طراحی تفصیلی از طریق مشورت در 30 دسامبر 2009 تکمیل شد.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:
  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 46
  • حجم فایل: 4 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

———————————————————————————————————————————————-

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول، پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان سئول

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا