نمونه موردی خوابگاهنمونه موردی و تحلیل پلان خوابگاه

نمونه موردی خوابگاه دانشجویی در توکیو

نمونه موردی خوابگاه دانشجویی

نمونه موردی خوابگاه دانشجویی در توکیو

کد محصول: K4

خوابگاه دانشجویی دانشگاه توکیو ژاپن یکی از موفق ترین نمونه های خوابگاه های دانشجویی از لحاظ تنوع فضایی، نحوه تفکیک واحدهای اقامتی استفاده بهینه از نور و منظر می باشد. این مجتمع اقامتی در طی چهار مرحله به تعداد 200 واحد مسکونی خواهد رسید که هم اکنون 98 واحد آن به مرحله اجرا در آمده است.

نمونه موردی خوابگاه دانشجویی در توکیو

حجم اصلی به دو بلوک مجزا قابل تفکیک است؛ یکی برای دانشجویان  متاهل و خانواده ها و دیگری برای دانشجویان مجرد. حداکثر ارتفاع هر بلوک چهار طبقه می باشد. دو حجم اصلی در یک نقطه که پلکانی برج مانند است به یکدیگر متصل می شوند. این برج سمبلیک که از فولاد و شیشه ساخته شده و با رنگ هایی گرم رنگ آمیزی شده، شاخصه اصلی مجموعه می باشد.

سیرکولاسیون و نحوه دسترسی به واحدها در این پروژه بسیار منحصر به فرد می باشد. ایده اصلی در ساختار سیرکولاسیون”کوچه هایی در ارتفاع بوده است” که توانسته است کیفیت فضایی مناسبی را در کنار رعایت سلسله مراتب صحیح دسترسی به ارمغان آورد. کیفیتی که بیش از آنکه در خوابگاه های دانشجویی متداول باشد، در مجتمع های مسکونی از آن استفاده می شود.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:
  • نام محصول: نمونه موردی خوابگاه دانشجویی در توکیو
  • فرمت فایل:پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

———————————————————————————————————————————————-

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

نمونه موردی خوابگاه دانشجویی در توکیو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا